Technika antypoślizgowa na LUBSACRO 29 września

 

 logo_targi_lublin

 

Zmiany pogody, deszcze, przed chwilą sprzątana podłoga – to wszystko może być przyczyną niebezpiecznych upadków w kościele. Nasi wystawcy temu zaradzą. 

Podczas LUBSACRO będziemy gościć Firmę „C.T. Service”, która specjalizuje się  w Technologii Antypoślizgowej – ZAP.

C.T. Service Sp. z o.o. polska firma dostarczająca narzędzi, środków chemicznych  oraz urządzeń specjalistycznych dla przemysłu lotniczego, wojskowego, motoryzacyjnego oraz rynku hotelarskiego.  Jest ponad dwunastoletnim liderem na rynku. Posiada certyfikaty ISO, HACCP i PZH. Działania C.T. Service Sp. z o.o. zostały nagrodzone wieloma nagrodami biznesowymi i docenione przez Unię Europejską, zdobywając tym samym różnorodne odznaczenia. Do każdego klienta firma podchodzi indywidualnie, dając nawet 10-letnią trwałość na wykonane usługi.

C.T. Service,  działając na rynku od ponad10 lat, prowadzi zaawansowane badania w dziedzinie krystalografii i technologii antypoślizgowych. Ich wynikiem jest innowacyjna, opatentowana technologia antypoślizgowa ZAP. Metoda antypoślizgowa ZAP posiada gwarancję zgodności z ekologią i standardami Unii Europejskiej. Jest to jedna z pięciu na świecie opatentowanych technologii antypoślizgowego zabezpieczenia powierzchni.

http://lubsacro.targi.lublin.pl/front/articles/page:5