Ekspert ds. technologii ultradźwiękowych

C.T. SERVICE Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

– prowadzenie prac badawczych nad możliwością wykorzystania odpowiednich generatorów oraz przetworników ultradźwiękowych w urządzeniach służących do czyszczenia różnego typu powierzchni, w tym z zabrudzeń przemysłowych,

– testowanie przyjętych założeń w warunkach laboratoryjnych a następnie w prototypach.

– wspieranie wiedzą praktyczną i doświadczeniem pracy zespołu badawczego.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne

– kandydat powinien być specjalistą z zakresu ultradźwięków z co najmniej 5-letnim doświadczeniem zawodowym,

– doświadczenie badawcze w zakresie wykorzystania technik ultradźwiękowych w przemyśle.

Oferujemy:

zatrudnienie w wymiarze 0,35 etatu na umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz oczekiwane wynagrodzenie brutto miesięcznie prosimy składać w formie elektronicznej na adres e-mail s.biernacki@ctservice.com.pl do dnia 11.03.2016 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”