Projektant technolog

C.T. SERVICE Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

– tworzenie specyfikacji i dokumentacja technicznej urządzeń,

– tworzenie wyliczeń i symulacji wymaganych przy projektowaniu maszyn,

– opracowanie koncepcji i wymagań technicznych nowych maszyn,

– udział w projektowaniu finalnej budowy maszyn.

– nadzór nad zgodnością prac prowadzonych przez zespół z projektem urządzenia.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu inżynierii materiałowej/automatyki/robotyki, – co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania maszyn, w tym np. projektowania układów optycznych, konstrukcji laserów lub stosowania ultradźwięków w przemyśle.

– doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:

zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz oczekiwane wynagrodzenie brutto miesięcznie prosimy składać w formie elektronicznej na adres e-mail s.biernacki@ctservice.com.pl do dnia 11.03.2016 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”