Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

Firma Produkcyjno -Handlowo –Usługowa ”CT Service „działająca na rynku Polskim od 12 lat, w związku z rozwojem struktury Firmy , poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Siedziba Firmy: Lesznowola/woj. Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  •  Opracowywanie i koordynowania strategii rozwoju grupy produktowej
  •  Zarządzanie dystrybucją w regionie
  •  Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  •  Rozwijanie korzystnych , długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  •  Systematyczne realizowanie założonych planów sprzedażowych
  •  Wprowadzanie nowych produktów na rynek , poparte wcześniejszą analiza rynku
  •  Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Kluczowe wymagania:

  •  Mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą impregnatów do kamienia, ceramiki i betonu
  •  Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  •  Znajomość techniki sprzedaży
  •  Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  •  Zdolność negocjacji
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Nastawienie zadaniowe wysoka motywacja i determinacja w realizacji celów
  •  Prawo jazdy kat. B
  •  Gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  Pracę w firmie planującej intensywny rozwój, otwartej na nowatorskie rozwiązania
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  •  Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  •  Duży zakres dyspozycyjności
  •  Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. Dz. U. nr 133 poz. 883) z dopiskiem w tytule „PRODUCT MANAGER”.